Čo je registračné sídlo 2020-07-15T11:15:02+02:00

Čo je registračné sídlo?

Pri zakladaní každej spoločnosti je potrebné udať adresu sídla spoločnosti, ktorá sa zapisuje do Obchodného registra. Ak vlastníte vy, alebo Váš príbuzný adresu, kde je možné umiestniť sídlo spoloočnosti nie je to problém.

Avšak nie všetci vlastnia nehnuteľnosť, teda ak ju nevlastníte môžete si prenajať samostatnú kanceláriu za ktorú budete v bratislave platit 200 a viac EUR mesačne, alebo využijete našu službu registračného sídla a sídlo Vašej spoločnosti umiestnite u nás.

Čo to teda je registračné sídlo

Registračné sídlo je v podstate prenájom 1 kancelárie resp. „Office centra“ niekoľkým spoločnostiam s tým, že tieto sa tu reálne nezdržiavajú. Preberanie pošty a kontakt s prípadnými návštevami zákazníkov a úradníkov zabezpečuje prevádzkovateľ registračného sídla. V prípade potreby napr. daňovej kontroly alebo pracovného stretnutia je na adrese „office centra“ možný prenájom zasadacej miestnosti.

V prípade využitia našich služieb získate tieto sluzby:

  • označenie sidla spoločnosti a schránky v zmysle zákona – v prípade kontroly zo Živnostenského, Daňového prípadne iného úradu
  • príjem a úschovu pošty, a pošte Vás budeme informovať emailom, sms, alebo telefonicky
  • možnosť osobne si prevziať zásielky v niektorej z našich kancelárií
  • jedinečnú online správu pošty cez webovú aplikáciu s možnosťou objednania doplnkových služieb – naskenovanie pošty zadarmo, alebo preposielanie pošty na Vašu domácu adresu
  • prestížne adresy v Bratislave – 2 adresy v Starom meste, Nové mesto, Ružinov, Petržalka
  • najnižšia pravdepodobnosť Daňovej kontrolu ako aj kontrol z iných úradov
  • výhodné ceny garantované na Vami objednané obdobie – aj 3 roky